Депутати районної ради розглянули питання порядку денного спільного засідання

    Сьогодні відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді та спорту і президії Монастирищенської районної ради, яке розпочав та вів голова районної ради Микола Орендарчук. 

     Під час спільного засідання депутати районної ради ознайомилися із депутатськими запитами депутатів районної ради Журавля О.В. (стосовно ремонту дороги Тарасівка - Івахни) та Жука В.П. (щодо надання роз’яснень про причини відсутності   контролю працівниками поліції виконання рішень виконавчого комітету і сесії Монастирищенської міської ради).  

  Члени постійної комісії та президії детально ознайомилися із змінами до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

    Далі депутати районної ради перейшли до розгляду кадрових питань, а саме : про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-5/VI "Про структуру і чисельність та деякі питання оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради  та про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-8/VII "Про структуру і чисельність працівників комунальної установи "Монастирищенський районний методичний  кабінет Монастирищенської районної ради". 

     Детально ознайомившись із текстом звернення депутатів Монастирищенської районної ради Черкаської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з питань оптимізації установ освіти району та ремонту доріг, вирішили підтримати та винести його на розгляд позачергової сесії районної ради. 

     Члени постійної комісії та президії районної далі перейшли до освітянських питань. Детально ознайомившись з ними та вислухавши усі пропозиції, депутати районної ради вирішили, що проекти рішень районної ради "Про перепрофілювання та зміну назви Попуднянського закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів", "Про перепрофілювання та зміну назви Княжиківського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів", "Про перепрофілювання та зміну назви Шабастівського закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів" і "Про зміну типу найменування комунального Монастирищенського закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю-школа-інтернат "Обдарованість " І- ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області підтримати та винести на розгляд позачергової сесії, а проекти рішень районної ради "Про перепрофілювання та зміну назви Бачкуринського закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів", "Про перепрофілювання та зміну назви Івахнянського закладу загальної середньої освіти  І - ІІІ ступенів", "Про перепрофілювання та зміну назви Леськівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів", "Про перепрофілювання та зміну назви Копіюватського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" і "Про перепрофілювання та зміну назви Шарнопільського закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів" не підтримали. 

 Опрацювавши порядок денний спільного засідання, депутати районної ради вирішили винести 10 питань на розгляд позачергової сесії районної ради, яка відбудеться 30 травня 2019 року. 

                                                               Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись