Депутати районної ради узгодили питання порядку денного комісії

 

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності. Розпочав та вів засідання голова комісії Володимир Левадський.

   В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії, головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз, головний лікар КЗ "Монастирищенський районний центр ПМСД" Людмила Редванська, директор територіального центру обслуговування населення Ірина Мариніна, т.в.о. начальника фінансового управління Олег Кошовий.

     Члени постійної комісії обговорили та узгодили питання, що стосуються комунального майна, а саме : про дозвіл на списання житлового будинку; про дозвіл на проведення конкурсу на право оренди приміщення.

     Олег Кошовий інформував з питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік".

    Депутати погодили питання про надання дозволу на виділення пиломатеріалів та погодили питання про районну Програму вдосконалення інформаційно- аналітичного забезпечення та розвитку  матеріально - технічної бази Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ на 2018 рік.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись