Депутати районної ради затвердили районний бюджет на 2019 рік

 
 
   20 грудня 2018 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
  У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
  Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   До порядку денного тридцять першої сесії було включено 20 питань.  У роботі сесії районної ради взяли участь 24 її депутати.
  Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до розгляду його питань.
  На початку роботи районні обранці розглянули і прийняли програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2019 рік.
   Далі до сесії звернулися директори закладів освіти району (Олексій Гулеватий, Наталія Воронцова), рішення про пониження ступенів яких не підтримали депутати районної ради на попередній тридцятій сесії 7 грудня 2018 року, з ініціативою та проханням про пониження ступенів їх закладів освіти. За результатами обговорення та голосування понижено на один ступінь Бачкуринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Халаїдівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
  У ході роботи депутати затвердили на 2019 рік структуру і чисельність установ культури району, закладів охорони здоров’я – Монастирищенської центральної районної лікарні, комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги», комунальних установ «Монастирищенський районний методичний кабінет», «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр», територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району, комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства», комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія» та виконавчого апарату районної ради.
   На сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та до рішення районної ради від 22.12.2011 №11-7/VІ «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Монастирищенського району», а також затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік, погодили ціни на лісопродукцію та послуги на І півріччя 2019 року, а також затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
   Далі депутати перейшли до розгляду районного бюджету на 2019 рік, одноголосно визначивши доходи районного бюджету у сумі 300 327 590  гривень, в тому числі, доходи загального фонду районного бюджету 297 482 310 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету – 2 845 280 гривень;  видатки районного бюджету – у сумі 300 327 590 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 297 482 310 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 2 845 280 гривень; оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету – у розмірі 450 000 гривень, що становить 0,15 відсотків видатків загального фонду районного бюджету; резервний фонд районного бюджету – у розмірі 500 000 гривень, що становить 0,17 відсотків видатків загального фонду районного бюджету.
       На завершення роботи депутати розглянули звернення жителів міста та села Нового Міста щодо необхідності створення місцевого медико-соціального центру.
        Голова районної ради Микола Орендарчук подякував депутатам районної ради за їхню роботу упродовж року і привітав усіх присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажавши миру, злагоди, процвітання кожній родині і всій Україні.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 

 

 

Повернутись