Дню народження Черкащини присвячено

   
    7 січня 2014 року виповнилось 60 років з часу утворення Черкаської області. З цієї нагоди на центральному майдані міста відбулися урочистості. Це символічно, що ювілей Черкаської області співпадає із відзначенням одного із найсвітліших православних свят на Україні – Різдвом Христовим. Зі словами вітання до всіх присутніх на святі звернувся  голова райдержадміністрації В.Г.Басанець, від голови районної ради І.І.Нестеренка, депутатського корпусу району щирі вітання висловив заступник голови районної ради Т.Г.Пачесюк. Він побажав усім монастирищанам, уродженцям краю міцного здоров’я, злагоди і благополуччя, плідної праці заради процвітання рідного краю.
    - Нехай ці прекрасні  свята стануть вісниками нових добрих справ, принесуть всім родинам добро, мир і достаток, а коляда і щедрівка тільки радість.
    Із прекрасними новорічно – різдвяними святами, 60-річчям Черкаської області всіх привітали учасники гуртків Будинку творчості та юнацької творчості. Вони представили тематичну композицію, зворушеним було посівання всіх житом – пшеницею. На щастя, на добро, на многії літа!
    Задушевно і щиро лунали пісні у виконанні відомого хору «Надвечір’я» під керівництвом С.Л.Любомського, фольклорного колективу районного будинку культури «Родина», ансамблю народної пісні під керівництвом Юрія Кудина «Співаймо».

                                                  Виконавчий апарат районної ради

Повернутись