До 30- ї річниці чорнобильської катастрофи

  25 квітня в с. Леськове за сприяння ГО "Союз Чорнобиль України", ТОВ "Агровіт", сільської ради  відкрили пам’ятник, приурочений до 30-річчя чорнобильської катастрофи. Своїм відлунням Чорнобильська катастрофа спонукає до пильності. Вона знову і знову примушує замислитися над тим, що науково-технічний прогрес не тільки дає сучасній людині засоби, щоб досягти намічених цілей, а й вимагає турбуватися про безпеку. Чорнобиль кличе людство до консолідації заради власного порятунку.
   До учасників зібрання звернулися з словами подяки сільський голова Тетяна Тарасюк, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, а також учні сільської школи.
    Виступаючі на мітингу висловили глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності.
  Учасники мітингу вшанували світлу пам'ять  тих, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської катастрофи покладанням корзин квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання.
   Протоієрей Олег Селецький відправив поминальну панахиду за померлими.
  Також в знак поваги про ліквідаторів аварії на ЧАЕС звели пам’ятник і в селі Івахни.  Час своєю невпинною ходою все більше віддаляє нас від цієї катастрофи. Але саме життя не дає нам можливості забути про страшну дату в історії України. 
  Масштаби Чорнобильської аварії могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації її наслідків, серед яких були й наші земляки. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили нас від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.
 Сільський голова села Івахни Лідія Середюк вручила ліквідаторам, вдовам померлим  Подяки від сільської ради та матеріальну допомогу. 
   Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих. 
  Отець Володимир відправив поминальну панахиду за померлими. 
 
 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись