До Дня людей похилого віку

 
 
   Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного й інтелектуального потенціалу.
   День людей похилого віку - винятковий день, який приходить до кожного з нас, як приходить розуміння величі прожитих років, швидкоплинності часу. Цього дня ми віддаємо данину щирої поваги вам, нашим батькам, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, чий внесок у розвиток рідного краю дуже вагомий, адже саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність.  Ви виростили дітей, а тепер віддаєте доброту, любов і ласку своїм онукам і правнукам.  Ви щедро ділитеся своїм життєвим досвідом, -  і мудрість ваша залишиться в майбутніх поколіннях.
   Усі ми маємо вболівати за вже немолодих людей, яким благодійна допомога, сердечне й шанобливе ставлення з боку посадових осіб, просто іноді допомагають у безвиході. Районна рада це добре розуміє та прагне все зробити для того, щоб поліпшити їхнє життя. Для цього прийняті та з року в рік реалізуються відповідні районні програми соціального захисту. Об’єктами особливої уваги є територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Ваші звернення, прохання, шановні ветерани, завжди розглядаються першочергово, жодна ваша проблема не залишається без відповідного реагування.
    Не слід забувати й про величезний творчий і трудовий потенціал цієї категорії населення. Багато літніх людей беруть активну участь у громадському житті, продовжують працювати, вносячи відчутний внесок в економіку кожної окремої родини, рідного краю та країни в цілому.
  Бажаю всім людям поважного віку залишатися діяльними й активними. Хай ваші вже не молоді роки не знесилюють вас, а піднімають морально та духовно. Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нинішній молоді.
    Зичу кожному з вас доброго здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Нехай Бог береже вас і ваших близьких.
 
 
З повагою
 
Заступник голови районної ради                             Т.Г.Пачесюк
Повернутись