До Дня Збройних Сил України

Шановні воїни, ветерани війни

і Збройних Сил України,

учасники визвольних змагань

українського народу!

 

    Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах армії для вас не просто професія, а найвища честь та поклик душі. 
  Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі. Нині зростає авторитет української армії в суспільстві. Все більше юнаків призовного віку прагнуть служити в Збройних Силах.  
     У напруженій суспільно-політичній ситуації, що нині переживає українське суспільство, Збройні Сили України демонструють організованість, дисципліну, патріотизм, здатність залишатися гарантом стабільності, суверенітету і територіальної цілісності держави. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України. 
     На Монастирищині свято зберігають та примножують військові традиції. Велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління на прикладі звитяги попередніх поколінь. 
        Бажаю всім солдатам і офіцерам мужності, сил, здоров’я, добра у родинах, подальших успіхів у військовій підготовці та у вдосконаленні бойової майстерності.                                                            
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. 
        Щиро зичу вам миру та спокою на нашій українській землі.
 
 
З повагою
Голова районної ради                                              М.О.Орендарчук
Повернутись