До уваги абітурієнтів 2013

 

    У травні місяці 2013 року Український центр оцінювання якості освіти завершив розсилку абітурієнтам запрошень перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року, у яких зазначено місце, дату та час тестувань, для участі в яких зареєстрований абітурієнт. Більшість пунктів проведення ЗНО для абітурієнтів Монастирищенського району створені на базі навчальних закладів міст Жашків та Умань. Запрошення-перепустки надсилалися кожному учаснику ЗНО за його поштовою адресою.
   Запрошення-перепуски є одним з необхідних документів, за якими здійснюється допуск учасника ЗНО до пункту тестування. Крім цього, абітурієнт повинен мати при собі:
-          Оригінал документа (паспорт або свідоцтво про народження). Серія та номер якого зазначені в Сертифікаті ЗНО;
-          Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.
   У разі непред’явлення одного із зазначених документів абітурієнт не допускається до пункту тестування. Крім того, за умовами проведення ЗНО абітурієнт, який запізниться хоча б на 1 хвилину на реєстрацію, втратить можливість складати даний тест.
    Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестуванням з хімії та завершиться 27 червня тестуванням зі світової літератури. У зв’язку зі щорічним збільшенням кількості навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, графік його проведення у нинішньому році є досить щільним. Зокрема, зовнішнє незалежне оцінювання з трьох предметів - іноземні мови (08.06), географія (15.05) та фізика (22.06) - буде проведено в суботу. Тестування з української мови і літератури, історії України та математики буде проведено у дві сесії. Абітурієнти, які з поважних причин, визначених Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році, не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО, можуть протягом 5 робочих днів подати до відповідного регіонального центру заяву про надання їм можливості скласти тест під час додаткової сесії ЗНО, долучивши до заяви документи на підтвердження наявності поважних причин. Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 4 до 11 липня 2013 року.
     За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти на пунктах тестування буде підвищено контроль щодо недопущення порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Протягом часу, відведеного для виконання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв обробки та зчитування інформації, незалежно від того, використовує їх абітурієнт чи вони вимкнені.
     За умови виявлення порушень абітурієнти, що допустили їх, видаляються з пункту тестування і втрачають можливість скласти тест ЗНО у  нинішньому навчальному році.
    Результати тестувань учасників основної сесії зовнішнього оцінювання 2013 року будуть оголошені до 5 липня 2013 року, а результати абітурієнтів, які братимуть участь у додатковій сесії – до 16 липня 2013 року.
     Бажаємо успіхів!
 
За інформацією Київського регіонального центру оцінювання якості освіти
Повернутись