Допомога по частковому безробіттю суб єктам автоперевезень

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) прийнято  рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України починаючи з 12 березня 2020 року.

Багато водіїв, які працювали на міжміських перевезеннях під час карантину звільнились та лишились частини заробітку, інші пішли у вимушені відпустки.

На Монастирищині Черкаської області активну діяльність у даному напрямку здійснюють ПрАТ «Монастирищенське автотранспортне підприємство 17140» та ФОП Солод Володимир Володимирович. Автоперевізники, хоч і погіршилась ситуація з перевезеннями, всіма силами намагались зберегти надійний трудовий колектив.

Значною підтримкою у цьому стало рішення уряду щодо надання допомогипо частковому безробіттю на період карантину. З цією метою, до Закону України «Про зайнятість населення» законодавці внесли статтю 47¹, яка передбачає можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Та вже 28.04.2020 набрав чинності Порядок №306, який встановлює сам механізм надання такої допомоги.

Саме завдяки злагодженій роботі фахівців Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ з керівниками ПрАТ «Монастирищенське АТП-17140» Олегом Анатолійовичем Переборою та ФОП Солод Володимиром Володимировичем роботодавцям надаються кошти, для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю. Станом на сьогодні загальна кількість працівників, які отримують допомогу по частковому безробіттю, по згаданих вище ПОУ склала 26 осіб.

 

 

Повернутись