Допомогти армії, зберегти Україну

 
 
 
   У час, коли над Україною нависла загроза, коли від підступної ворожої зруки гинуть кращі сини українського народу, ми маємо бути єдиними у прагненні захистити свій рідний дім, свою батьківщину, згуртуватися і допомогти нашим бійцям, які боронять рідну землю від російського агресора, відстоюють нашу незалежність, право на мир на рідній Вкраїні і мають неабияку силу духу, мужність та витривалість. Для військових важлива наша допомога, адже вона в прямому значенні слова рятує життя: спорядження, засоби захисту, одяг, продукти харчування тощо – якби не патріотично налаштований народ, то в українських солдатів не було б і половини всього необхідного.
   Вже чимало зроблено добрих справ простими жителями міст і сіл: небайдужі громадяни збирають все необхідне для солдатів, доставляють вантажі на передову такі ж мужні люди – волонтери, які і самі доволі часто ризикують власним життям, аби все зібране потрапило до місця призначеного.
   Одними із заходів, спрямованих на підтримку Збройних сил України і безпосередньо бійців, які виконують громадянський обов’язок у зоні антитерористичної операції, стають благодійні концерти, головною метою яких є збір коштів на потреби армії. Вирішили об’єднати свої зусилля і працівники культури Монастирищини, які нещодавно організували благодійний концерт в районному будинку культури(режисер-сценарист – Катерина Бульба).
   Учасники художньої самодіяльності РБК, Бачкуринського будинку культури та працівники музичної школи виступали для монастирищан, які прагнули внести свою частку у таку благородну справу.
   Розпочався благодійний концерт виступом учасників хору «Надвечір’я». Звучить Гімн України, глядачі у залі підтримують спів. У виконанні хору звучить пісня «Вільна Україна». Долучилися до концертної програми викладачі дитячої музичної школи, а її вихованці представили хореографічну композицію «Український танець з прапором».
   Схвилювали серця присутніх виступи Нелі Качур і дуету  у складі Анатолія Кучера й Анатолія Савченка із Бачкуриного. Не залишили нікого байдужими зворушливі пісні ансамблів «Співаймо», «Лебедині крила», «Злагода», а також пісні у виконанні Любові Куценко та Любові Гринь. У цих піснях – плач матері за сином, її вічний біль і скорбота, її втрачена віра.
Особливо важко було повертатися до трагічної події , яка чорним крилом увірвалася в родину Романа Бевза, мужнього офіцера, справжнього патріота України,  сина, брата, чоловіка, батька трьох малолітніх дітей. 2 жовтня ворожа куля обірвала його життя. Ім’я героя назавжди залишиться у нашій пам’яті!
   «Боже великий, єдиний, нам Україну храни…» - рядками «Молитви за Україну»  Марія Шандра, незмінна учасниця Бачкуринської «Вишуканки» благала долі і волі, щастя і ласки для українського народу.
   Концертна програма добігла до кінця. Наостанок ведучі Алла Бевз та Володимир Прудиус побажали усім віри у нашу перемогу і оголошують суму коштів, які вдалося зібрати за благодійний концерт, а саме 4853 гривні. Пізніше стало відомо, що після завершення концертної програми вдалося зібрати ще 470 гривень. Кошти передані громадській організації «Народна рада».
   Приємно відзначити, що до благодійності долучилися люди різного віку, прийшли і ветерани, і підростаюче покоління з вірою, нелегкі випробування для України закінчаться, і знову настане мир, а поки що необхідно щоденно плідно працювати, знову і  знову збирати необхідне, аби чергова волонтерська поїздка ту зону АТО була вдалою і бійці відчули підтримку, яка їм так необхідна, якої тут так чекають, яка додає сил на новий день.

 

Повернутись