Доземний уклін матерям!

                                       
 
                                        Дорогі жителі району! 

    У сузір’ї свят, що приходять з весною, зіркою першої величини сяє День матері — знак і данина безмежної любові та шани, символ неоплатного боргу за дароване життя, до останку віддані дні і ночі, за взяті на себе дитячі недуги та болі й дорослі клопоти, проблеми і тривоги. За все те, що уособлюється для кожного по-своєму, але однаково глибоко, всеосяжно і назавжди, у першому вимовленому слові — Мати. 
  Матерям випадають різні стежки і долі, різні виміри радісних миттєвостей та гіркі чаші випробувань. Але вічною і нетлінною залишається сутність їхнього вищого покликання і життєвого подвигу — народити, виростити і поставити на крило дітей, повторитися в них кращими своїми рисами, якостями та чеснотами. На цьому стояв і стоятиме світ завжди.
  Схилімо ж, вдячно і доземно, голови перед пам’яттю та звершеннями матерів усіх часів і поколінь. Привітаймо найтеплішими словами і травневим першоцвітом тих, хто сьогодні поруч із нами. 
   Щастя вам, здоров’я і добра, миру, злагоди і благополуччя вашим родинам та оселям, дорогі матері! Нехай завжди несуть світло й тепло ваші великі і щедрі серця!
 
З любов’ю і повагою
 
Голова районної ради                                        М.О.Орендарчук
Повернутись