Фахові майстерні у 9 областях України

У березні Асоціація проведе фахові майстерні у 9 областях України.

Так, одноденні навчання відбудуться для представників районних та обласних рад Київщини, Донеччини, Запоріжжя, Львівщини, Вінниччини, Дніпропетровщини, Полтавщини, Черкащини та Буковини.

Кожному регіону проводитимуть заходи за визначеними місцевим самоврядуванням темами, зокрема бюджетна політика, освітаа та медицина.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахові майстерні проводитимуться в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Нагадаємо, що заходи організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Зареєструватися на навчання можна за номером телефону – 044-484-05-64, чи звернувшись на адресу електронної скринькиuaror@ukr.net.

Більш детально ознайомитись з графіком та системою проведення навчань можна у інфографіці, що нижче.

    Іформація надана за даними офіційного веб - сайту Української Асоціації районних та обласних рад

Повернутись