Голова Монастирищенської районної ради взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації

Картинки по запросу колегія

      3 липня 2018 року голова районної ради Микола Орендарчук  взяв участь у засіданні колегії Черкаської обласної державної адміністрації.

      На засідання  було винесено такий поряжок денний : про захист прав, свобод і законних інтересів осіб з інвалідністю в області; про заходи щодо збереження довкілля та реалізацію природоохоронних проектів; про функціонування та розвиток системи цивільного захисту області.

      Заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль інформував про створення мережі навчальних закладів сучасного формату. 

       З питання про формування мережі первинної меддопомоги на Черкащині доповідав заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко, який зазначив, що на сьогодні жоден заклад охорони здоров’я первинної ланки Черкащини не скорочений. Натомість кількість лікарських амбулаторій в області збільшилася з 183 за 2016 рік до 203 в 2018 році.Спільно з районами розроблено План спроможних мереж надання первинної медичної допомоги області. Його вже погодили в Міністерстві охорони здоров’я.

 Костянтин Омаргалієв, заступник голови облдержадміністрації, інформував про використання коштів Дорожнього фонду на утримання автодоріг.

 На засіданні колегії прийняті відповідні рішення з урахуванням слушних пропозицій, висловлених під час обговорення питання.

За даними прес - служби ОДА

Повернутись