Голова районної ради побував з виїзним прийомом у селі Дібрівка

 
 
  Одним із дієвих інструментів щодо вивчення та вирішення проблем жителів Монастирищини є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Відповідно до затвердженого графіку сьогодні, 20 квітня, голова районної ради Микола Орендарчук  провів виїзний прийом громадян у приміщенні Дібрівської сільської ради.
   По приїзду Микола Олексійович зустрівся з сільським головою Анатолієм Олександровичем Ковалем, колективом виконавчого апарату сільської ради та активом громади. Метою зустрічі було прагнення по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
Серед колективних питань, з якими міс­цеві люди зверталися на особис­тий прийом до очільника району, було незадоволення станом доріг (як під’їзної до Дібрівки, так на території села), які потребують термінового ремонту.
  Особливої масовості та проблематичності набуло питання цінової політики на молоко. У зв’язку із відсутністю можливості працевлаштування підсобне тваринництво на даний час є основним джерелом доходу сільських родин, проте останнім часом загострилася проблема з реалізацією молока, оскільки з 1 квітня знизилася ціна на його приймання.
   Голова районної ради відзначив, що одним із завдань влади є захист населення при заготівлі молока, проте у зв’язку з відсутністю укладених договорів з молокоприймальними пунктами спостерігається велика кількість порушень, від яких страждає населення. В результаті молоко з домоволодінь селян приймається як несортове, що веде до зниження ціни та зменшує доходи громадян. Важлива роль у цьому плані відведена сільським радам, які, в свою чергу, повинні сприяти укладанню договорів населення з підприємцями, що здійснюють заготівлю молока.
  Микола Олексійович акцентував увагу на тому, що із введенням в дію кооперативу «Віліс-Молоко», в якому на даний час завершуються роботи щодо встановлення лінії з переробки молока, що буде закуповуватися в населення району. Це сприятиме підвищенню закупівельної ціни та виробництву екологічно чистої молочної продукції.
  У небайдужих дібрівчан викликає занепокоєння занедбаний стан місцевого лісу, де роками не проводиться його санітарна чистка. Із даного питання головою районної ради надано відповідні доручення та поставлено їх на особистий контроль.
 
  Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях.  
  Найперше Микола Орендарчук відвідав Дібрівський дитячий садок (завідувач Людмила Передрій), вихован­цями якого є 11 діток. Оглянувши приміщення дошкільного закла­ду, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята. За останні роки тут багато зроблено з його благоустрою, зокрема, встанов­лено металопластикові вікна, су­часні двері, підбито вагонкою сте­лю, введено в дію санівузол, виконано покриття підлоги лінолеумом, проведено утеплення приміщення. Усі ці роботи виконувалися завдяки підтримці місцевого підприємця Михайла Возного. У планах – заміна дитячих ліжечок, проведення ремонтну приміщення кухні та облаштування дитячого ігрового майданчику.
   Набагато складніша ситуація склалась з місцевим клубом (завідувач Тетяна Мостова), приміщення якого нині знаходиться мало що не в аварі­йному стані: його стіна дала тріщину, опадає плитка зі стіни фасаду клубу. І це не остання проблема – ще тут протікає дах, що становить загрозу більшого руйнування приміщення. До цих проблем додається ще й те, що опалення здійснюється частково лише за рахунок пічного, у службових кабінетах; а зала залишається неопалювальною, що унеможливлює у вільніший від роботи для селян осінньо-зимовий період проводити заняття та виступи художньої самодіяльної творчості, яку так полюбляють жваві дібрівчани.
   А от місцевий фельдшерсько-акушерський пункт належить до кращих в нашому ра­йоні. Медичний персонал працює і приймає пацієнтів у теплому при­міщенні. За сприяння Ігоря Жардецького (ТОВ «ЛатАгроІнвест») та Михайла Возного тут виконано якісний ремонт. ФАП має непогане медичне устаткування. За словами завідуючої ФАПу Світлани Горопацької, серед існуючих проблем, на разі, залишається підведен­ня до медичної установи проточної води.
  Ознайомившись з перших уст з негараздами громади і зробивши чимало нотаток у своє­му блокноті, Микола Орендарчук взяв на власний контроль най­болючіші питання і пообіцяв сільському голові Анатолію Ковалю в міру можливості допо­могти у їх вирішенні.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись