Урочистості з нагоди професійного свята освітян

 

        5 жовтня 2012 року у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти. Вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві.
         Теплі слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу освітян висловили голова районної ради Ігор Нестеренко, голова райдержадміністрації Володимир Басанець, заступник міського голови Володимир Храновський,  народний депутат України Антон Яценко,  депутат обласної ради Андрій Крохмаль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла.
      Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Ігор Нестеренко звернув увагу на те, що на сьогодні, на жаль, є ще багато проблемних питань, і їх поступово спільними зусиллями слід вирішувати. А на новий навчальний рік, що розпочався, стоять завдання покращення якості освіти, максимального охоплення учнів позашкільною освітою, розширення надання освітніх послуг дітям сільської місцевості. Ігор Іванович зазначив, що робота закладів освіти має бути зосереджена не лише на навчальному процесі, але й на вихованні школярів. Формування високої духовності, моральних цінностей і глибокого патріотизму має стати пріоритетною ланкою в роботі вчителя.
         Успіхи в роботі вчителів і вихователів відзначили грамотами, подяками й грошовими нагородами.
         Приємним завершенням урочистостей став концертний виступ учасника українського проекту «Х-фактор» Віктора Романченка.
 
   Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись