Голова районної ради привітав випускників

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

29 червня всі навчальні заклади Монастирищенського району святкували випускний вечір. Випускники всіх шкіл разом із вчителями урочистою ходою пройшли до центральної площі міста, де проводилася святкова програма.

З вітальним словом до випускників, батьків, вчителів та усіх присутніх звернувся голова районної ради Микола Орендарчук. 
Микола Олексійович побажав випускникам Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, натхнення, оптимізму, наполегливості та невичерпної енергії. Голова районної ради висловив велику подяку батькам, які всі роки були поруч, допомагали та підтримували своїх дітей. 
Голова районної ради Микола Орендарчук спільно з головою райдержадміністрації Олегом Недогодою та начальником відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Ганжалою вручили випускникам - медалістам золоті та срібні медалі та їхнім батькам подяки. 
Дитячі художні колективи привітали випускників своєю святковою концертною програмою.
Завершив випускний бал на центральній площі міста традиційний вальс дітей з батьками.

 

 

 

 

Повернутись