Голова районної ради провів виїзний прийом у селі Чапаєвка

 
 
  30 березня відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Монастирищенської районної ради голова районної ради Микола Орендарчук провів черговий виїзний прийом громадян у селі Чапаєвка.
  Микола Олексійович поспілкувався з Чапаєвським сільським головою Оксаною Степанівною Цюпою, працівниками виконавчого апарату сільської ради щодо проблемних питань громади, які є актуальними на сьогодні. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення цих проблем.
   У рамках виїзного прийому Микола Олексійович із Оксаною Степанівною відвідали сільський будинок культури, де зараз триває підготовка до завершальних ремонтних робіт по облаштуванню приміщення. Завідуюча СБК Наталія Павловська проінформувала, що у минулому році здійснено заміну вікон на склопакети, частково проведено вимощення споруд будівлі для відведення поверхневих вод від фундаменту та його захисту від згубного впливу вологи; здійснено косметичний ремонт лицьового фасаду приміщення, відремонтовано дах. У нинішньому році заплановано завершити роботи з облаштування вимощення споруди будинку культури, провести штукатурні роботи зовнішніх бокових поверхонь будівлі.
   Далі голова районної ради завітав до місцевого ФАПу та поштового відділення. Варто зазначити, що у приміщенні, де знаходяться ці відділки, теж проведено заміну вікон на енергозберігаючі. У планах – виконання внутрішніх ремонтних робіт.
   Слід зауважити, що допомогу у проведенні ремонту даних закладів та утриманні території сільської громади надає місцевий підприємець Олег Навроцький.
  В цілому, заклади соціальної сфери, їх трудові колективи справляють приємне враження. Добрий порядок в них підкріплюється вболіванням за свою справу їх керівників, старанністю і доброзичливістю працівників та прагненням місцевих орендарів сприяти покращенню благоустрою села.
    Серед  проблем, які нині турбують Чапаєвську сільську громаду, є:
-  зниження рівня води у місцевих криницях, іноді їх повна відсутність, а відтак - необхідність будівництва сільського водогону. Ситуацію ускладнює рідка щільність місцевої забудови, що вплине на протяжність водогону, а відповідно на його кошторисну вартість, яка ляже на плечі жителів села;
-     невикористання приміщення колишньої школи приводить до його часткового руйнування;
-         відсутність вуличного освітлення місцевої греблі створює масу незручностей у вечірній та нічний час;
-         незадовільний стан дорожнього покриття населеного пункту;
-    досить гострим у Чапаєвці є питання доглядання місцевих кладовищ;
-  останнім часом жителям завдають клопоту крадіжки, які трапляються у селі.
   
    Підсумовуючи результати візиту до села Чапаєвка, голова районної ради Микола Орендарчук наголосив на тому, що низка питань, яка була акцентована під час зустрічі, потребує фінансових вкладень та активності у вирішенні проблем.
  Проте і відзначив добру співпрацю активу села з місцевим підприємцем, адже на прикладі соціальної сфери можна впевнено сказати, що роботи тут проводяться завдяки спільним зусиллям. І вже є цьому відчутні результати. Також наголосив, що там, де є команда однодумців, легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 
Повернутись