Голова районної ради провів засідання чергової 46 сесії районної ради

Сьогодні, 25 червня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася чергова 46 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Миклащук, керівники комунальних закладів та установ району, голови сільських ради та представники засобів масової інформації.
На початку роботи депутати внесли зміни до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей у Монастирищенському районі на 2016-2020 рік, які зумовлені зміною виконавцем заходів та розпорядником коштів яких є відділ освіти, культури, молоді і спорту райдержадміністрації у зв’язку зі зміною назви відділу, а також до Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2020 рік, доповнивши її розділ «Будівництво» підпунктами такого змісту: «продовження капітального ремонту спортивного басейну по вулиці Б.Хмельницького, 18 у м. Монастирищі та виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту Цибулівської лікарської амбулаторії по вул. Лесі Українки, 4смт. Цибулів».
На виконання вимог підпункту 1 пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», який зобов’язує засновників державних і комунальних закладів загальної середньої освіти припинити безстрокові трудові договори з керівниками таких закладів та одночасно укласти з ними (за їх згодою) трудові договори строком на шість років без проведення конкурсу, а з керівниками, які отримують пенсію за віком, на один рік, депутати районної ради прийняли рішення про укладання контрактів з директорами закладів загальної середньої освіти району за їх згодою, терміном на шість років. Зокрема, з Завальною Тетяною Анатоліївною, директором опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» Монастирищенської районної ради Черкаської області, Ковальською Ольгою Михайлівною, директором опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Монастирищенської районної ради Черкаської області, Кравчук Аллою Петрівною, директором Івахнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, Молдованом Валерієм Володимировичем, директором Монастирищенського ліцею-інтернат Монастирищенської районної ради Черкаської області, Мотилюк Зоєю Анатоліївною, директором опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради, Онищук Аллою Вікторівною, директором Шарнопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, Скригонюк Ольгою Миколаївною, директором Княже-Криницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, Стороженко Наталією Анатоліївною, директором опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської районної ради Черкаської області та Дудченком Олександром Петровичем, директором Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області на один рік як із керівником, який отримує пенсію за віком.
Далі депутати затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року, підтримали звернення Черкаської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо безпеки експлуатації колісних транспортних засобів та депутатський запит депутата районної ради Василя Жука до начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області Поліщука М.І про вжиття заходів для посилення контролю за дотриманням маскового режиму у закладах торгівлі міста і району, для попередження випадків порушення правил дорожньої безпеки неповнолітніми мотоциклістами на автошляхах, за виготовлення та продаж самогонної алкогольної продукції на території міста і району, а також депутати надали згоду на прийняття телемедичного обладнання та погодили відпустку голові районної ради.
У ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.
Так за рахунок збільшення субвенцій та надання підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з держаного бюджету виділено кошти у сумі 94 316 грн. для оплати заробітної плати з нарахуваннями спеціалістам, які проводять розвиткові-корекційні заняття та на придбання обладнання для дітей з особливими освітніми потребами.
За рахунок обласного бюджету передбачено використати кошти у сумі 1 075 245 грн. на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», зокрема, на придбання обладнання, дидактичних матеріалів та сучасних меблів, а також кошти у сумі 206 800 грн. на ремонт та придбання обладнання для їдальні опорного закладу «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» (двох електричних плит, морозильної камери, духової шафи, електричної м’ясорубки та електричної сковороди, овочерізки, роздаточної лінії з підігрівом, двох бойлерів).
За рахунок субвенцій, наданих з місцевих рад, передбачено кошти у сумі 5 000 грн. на придбання предметів і матеріалів для Івахнянського ЗЗСО, а також кошти у сумі 5 100 грн. – на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.
За рахунок зменшення видатків по резервному фонду передбачається виділення коштів у сумі 10 000 грн. для забезпечення функціонування мобільної бригади по транспортуванню біологічного матеріалу в Черкаський лабораторний центр та у сумі 10 000 грн. – на надання допомоги хворим нефрологічного профілю (Безуглій С.І., Будніковій О.В., Згібньовій О.В, Радецькій Н.П.)
За рахунок видатків, що були передбачені на утримання виконавчого апарату районної ради на суму 38 591 грн., збільшено витрати для потреб територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю.
З усіх питань порядку денного прийняті рішення.
Після пленарного засідання голова районної ради Микола Орендарчук та голова районної державної адміністрації Ігор Миклащук провели нараду з головами сільських рад.

 
На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол, на улице и в помещении
Повернутись