Голова районної ради сьогодні провів засідання президії Монастирищенської районної ради

 

  Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії Монастирищенської районної ради. 

     В ході засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, депутати районної ради та запрошені.

    Т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив усіх присутніх із змінами внесеними до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". 

   Члени президії районної ради  детально обговорили рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для потреб населення й вирішили підтримати звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Президента України Порошенка П.О. щодо зупинення дії рішення Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 про підвищення ціни на газ для потреб населення. 

     Депутати районної ради розглянули та підтримали питання, що стосуються комунального майна.

    Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай  ознайомила усіх присутніх із текстом депутатського запиту депутата районної ради Володимира Солода.

    На завершення засідання президії, депутати районної ради вирішили підтримати усі питання порядку денного та винести їх на розгляд позачергової сесії Монастирищенської районної ради. 

                                                     

   Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись