Голова районної ради сьогодні взяв участь у спільному засіданні постійних комісій

    Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації та власності і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації , молоді та спорту. 

    В ході роботи постійних комісій взяли участь також заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови арйонної ради Майя Фариба, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай,  члени постійних комісій та запрошені. 

    Розпочав та вів засідання голова постійної комісії Володимир Левадський, який ознайомив усіх присутніх із порядком денним спільного засідання. 

    Із Програмою охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Монастирищенському районі на 2020-2024 роки ознайомила усіх присутніх методист РЦКД Валентина Говрас. 

     Депутати районної ради детально ознайомилися із проектами рішень районної ради, що стосується певних кадрових змін : про погодження структури і чисельності установ культури району на 2020 рік; про зміну назви Монастирищенського районного краєзнавчого музею та погодження структури і чисельності закладу на 2020 рік; про погодження структури і чисельності Монастирищенської дитячої музичної школи на 2020 рік; про погодження структури і чисельності централізованої бібліотечної системи на 2020 рік; про погодження структури і чисельності Монастирищенського району Центру культури та дозвілля на 2020 рік;  про погодження структури і чисельності працівників  КУ"МРМК" на 2020 рік, про погодження структури і чисельності КУ "Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр " на 2020 рік, про затвердження фінансового плану та погодження структури і чисельності комунальних  некомерційних  підприємств  "Монастирищенська ЦРЛ" та "Монастирищенський РЦ ПМСД" на 2020 рік,про затвердження граничної чисельності працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району , про затвердження штатного розпису Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства. 

    Значного обговорення зазнали освітянські питання, а саме : про затвердження в новій редакції Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Монастирищенського району; про надання дозволу на створення групи продовженого дня у закладі загальної середньої освіти І - ІІІступенів "Монастирищенський "Ліцей"Ерудит". 

    Депутати районної ради заслухали та підтримали проекти рішень про оренду приміщення та про майно закладів освіти району. 

    Начальник відділу районної ради Оксана Дахно ознайомила із проектом рішення районної ради про затвердження ліквідаційного балансу і передачу майна Зюбриського ЗЗСО І ступеня. 

    Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий детально ознайомив із змінами до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

    Обговоривши усі питання порядку денного спільного засідання , члени постійних комісій вирішили підтримати їх та винести на розгляд засідань президії та сесії районної ради. 

 

                                                         Виконавчий апарат районної ради 

     

Повернутись