Голова районної ради взяв участь у нараді з директорами навчальних закладів Монастирищенської районної ради

 

23 січня 2020 року  голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук взяв участь у нараді з директорами навчальних закладів Монастирищенського району.
В ході засідання також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, завідувач РМК Неля Залозна.
Розпочала засідання начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала, яка ознайомила усіх присутніх із порядком денним засідання.
Тетяна Степанівна ознайомила із внесеними змінами до рішення районної ради від 11.01. 2018 року № 22 -5/VIІ «Про Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності». Також обговорили питання вакцинації школярів та стан контролю епідемічного порогу захворюваності на грип.
Голова районної ради Микола Орендарчук представив нових директорів, які були призначені за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантних посад , а саме директора Княжиківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів – Наталію Шпирку, директора Копіюватського ЗЗСО І – ІІІ ступенів – Олену Підчасюк, директора Леськівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів – Ганну Сироту, директора Коритнянського ЗЗСО І – ІІІ ступенів – Нелю Бовкун. Микола Олексійович побажав їм терпіння, наснаги, активності та процвітання їхніх навчальних закладів.
Детального та значного обговорення зазнало питання щодо змін, які передбачені згідно Закону України «Про повну загальну середню освіту».
На 2020 рік коштів, виділених за рахунок освітньої субвенції, вистачає в повному обсязі. За рахунок них педагогічним працівникам виплачується підвищення посадових окладів згідно Єдиної тарифної сітки :
- за звання , за тип закладу;
- надбавка за престижність праці в розмірі 20 % посадового окладу;
- класне керівництво в 1-4 класах – 20%, в 5-11 – 25%;
- доплата за перевірку зошитів: 1-4 класи – 15%, мова та література – 20%, математика – 15%, іноземна мова – 10%;
- надбавку за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами (інклюзивні класи) – 20 %;
- позакласна робота з фізичної культури в залежності від кількості класів від 10 до 40%, одна навчально дослідна ділянка в Шарнопільському ЗЗСО в розмірі 13%, надбавка за вислугу років від 10 до 30%.
Також в 2020 році повноцінно оплачуватиметься заміна тимчасово відсутніх працівників, грошова винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків.
16 січня поточного року Верховна Рада ухвалила Закон «Про повну загальну середню освіту», за яким передбачається збільшити відсотки доплати за кабінети інформатики від 15 до 20%, обслуговування комп’ютерної техніки від 10 до 15%.
Також відповідно до стандартів Нової української школи, педагогам працівникам початкової школи (1- 2класів), які пройшли перепідготовку по НУШ та керівникам ЗЗСО надбавка за престижність праці буде збільшена до граничного розміру - 30 % посадового окладу.
При розробленні Положення про навчальні кабінети, наказом керівника ЗЗСО, за участю комісії та голови профкому, буде визначено навчальні кабінети за які буде встановлена доплата в розмірі від 10-15 % . Вище вказані доплати проводитимуться і за завідування спортивними залами та майстернями.
За рахунок коштів районного бюджету проводиться доплата бібліотекарям, за роботу з бібліотечним фондом в залежності від кількості підручників 5-15 %, в разі відсутності бібліотекара одному із працівників закладу доплачується 10 % до посадового окладу за бібліотечну роботу. Також всім бібліотекарям здійснюється надбавка в розмірі 50 % за особливі умови праці.
Без уваги не залишені працівники закладів дошкільної та позашкільної освіти. Їм також виплачуються надбавки за:
- престижність праці в розмірі 20 %,
- роботу з дітьми із ООП – 25 %,
- вислугу років від 10 до 30%,
- шкідливі умови праці - 10 %,
- за роботу в нічний та святковий час до 35% посадового окладу за фактично відпрацьований час у відповідні дні.
Також з 1 вересня 2019 року проводиться виплата підвищення посадового окладу в розмірі 10 % усім педагогічним працівникам району, які отримують заробітну плату за рахунок коштів місцевого бюджету.
На 2020 рік заробітна плата та вищевказані надбавки та доплати , в тому числі і виплата матеріальної допомоги на оздоровлення, при наданні щорічної основної відпустки педагогічним, медичним працівникам та працівникам бібліотек заплановані в повному обсязі, враховуючи усі підвищення передбачені чинним законодавством.
В цьому ж році планується закупівля шкільного автобуса на умовах спів фінансування, в розмірі 50% вартості з місцевого бюджету, приблизна сума , яка буде виділена з районного бюджету становитиме 925 000 грн. Також планується заміна дерев’яних вікон на металопластикові конструкції та ремонт дахів ліцею-інтернату та Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей»Ерудит».
На завершення наради голова районної ради Микола Орендарчук закликав до активної співпраці та допомоги один одному для злагоджених дій.

Повернутись