Голова районної ради взяв участь у презентації компанії ТОВ

 

 

   4 березня в великому засіданні Будинку Рад відбулася презентація компанії ТОВ«Діджітал Агро Дісіжн», на яку були запрошені керівники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств.

На презентації були присутні голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук , які звернулися до присутніх із вступним словом щодо актуальності тем, які заплановані для розгляду, та побажали спікерам ефективної праці та спілкування.

Перед запрошеними виступили Олег Яровий, керівник напрямку іновацій, з презентацією компанії, Леонід Гончарук, агроном компанії, розповів про переваги гібриду соняшнику ТМ «MIRASOLSEED».

Про спеціальні програми кредитування аграріїв поінформували керуюча Монастирищенською філією «Ощадбанку» Оксана Бала та керуюча Монастирищенською філією «Приватбанку» Ірина Боряченко.

Також, на семінарі обговорили питання щодо поставок мінеральних добрив та державних програм підтримки сільгоспвиробників у сфері ліцензування та умов зберігання нафтопродуктів тощо.

На изображении может находиться: 3 человека

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Повернутись