Голова районної ради взяв участь у проведенні наради райдержадміністрації

   

     

   Голова районної ради Микола Олексійович Орендарчук взяв участь у нараді голови райдержадміністрації Олега Недогоди. В  нараді також взяли участь  головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз, начальник відділу освіти Тетяна Ганжала, проектант В. Коваль.

         На даний час є актуальним питання підготовки до опалювального сезону, на часі впровадження програм з енергозбереження та термомодернізації.  Важливими закладами масового перебування людей є лікарня та школи, відповідно температурний режим є досить важливим питанням, яке потрібно вирішувати найближчим часом, в тому числі і для економії коштів, які витрачаються на  опалення  закладів .

           Зростання цін на теплову та електричну енергію, через високу вартість природного газу спонукає до негайного впровадження енергозберігаючих технологій, адже затрати бюджету за споживання енергоресурсів в закладах освіти та охорони здоров’я складають значну частину витрат бюджетних коштів.

           В 2016 році депутатами районної ради була прийнята  районна Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району на 2016-2018 роки, яка передбачає виділення коштів із усіх фінансових джерел, не заборонених законодавством, на проведення вищевказаних робіт.

           Слід зауважити, що сесією районної ради,  вже виділено кошти на проектну документацію термомодернізації приміщень районної лікарні, спеціалізованої школи–інтернаті І-ІІІст. «Обдарованість», навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит», спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 І-ІІІ ступенів.

    Нагадуємо,  що частина робіт по утепленню приміщень вже розпочата, це зокрема заміна вікон та вхідних дверей в частині закладів.

            На завершення наради голова районної ради Микола Орендарчук  вніс пропозицію підготувати листи до сесії районної ради про виділення коштів на виготовлення проектної документації на ЗОШ №2 І-ІІІст., та Цибулівську ЗОШ І-ІІІ ст.  Микола Олексійович зауважив, що необхідно відшукати кошти і для цих навчальних закладів, так як температурний режим у навчальних закладах питання актуальне, та кількість  дітей, які відвідують їх є значною, хоча на дані школи придбано нові котли для опалення та планується найближчим часом придбати циркуляційні насоси, питання термомодернізації також  є актуальним.

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись