Голова районної ради взяв участь у проведенні сесії Черкаської обласної ради

     20 жовтня 2017 року голова  районної ради Микола Орендарчук  взяв участь у роботі шістнадцятої сесії Черкаської обласної ради, роботу якої поновив голова обласної ради  Олександр Вельбівець, що була перервана через відсутність кворуму. Депутати розглянули і прийняли рішення з  останнього  питання порядку денного сесії.

    Без оголошення перерви Олександр Вельбівець відкрив пленарне засідання чергової  сімнадцятої сесії обласної ради.  У її роботі участь взяли голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступники голови і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники центральних органів виконавчої влади в області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

   На початку засідання  голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко вручив державні нагороди працівникам освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм. Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно директору Черкаської гімназії Ірині Топчій, а «Заслужений працівник культури України» – викладачу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталії Алексєєвій.   

Депутати обласної ради скасували резонансні зміни в порядку перевезення пільговиків, прийняли низку рішень з питань комунального майна і внесли зміни до ряду обласних програм

   Далі депутати надали слово представникам громадськості для оголошення заяв. Представник ПП «Національний Корпус» Дмитро Кухарчук звернув увагу депутатів обласної ради на проблеми бійців, які добровільно пішли на схід захищати Україну і не значаться військовими Збройних Сил України, аби пришвидшити виконання рішення щодо надання добровольцям статусу учасника бойових дій.

  Сформувавши порядок денний сесії, депутати приступили до його розгляду. Першим, як і передбачалося, було обговорено і прийнято рішення щодо резонансного питання – скасування рішення Черкаської обласної ради від 08.09.2017 №16-22/VII в частині внесення змін до обласної комплексної програми «Турбота» щодо затвердження Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських, внутрі- та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність яких перевищує 50 км) на 2014-2020 роки, яким змінювався порядок перевезення пільгових категорій громадян, в тому числі і учасників АТО. 

   Наступним питанням депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо надання пільг окремим категоріям громадян.
     Підтримано проекти рішень щодо передачі матеріальних цінностей з балансу КЗ «Черкаський обласний центр планування сім’ї та репродукції людини Черкаської обласної ради» на баланс КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» та з балансу обласного дитячого багатопрофільного санаторію «Сосновий Бір» на баланс КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер»; надання дозволу обласній стоматологічній поліклініці – на списання стоматологічної установки «Хірадент», 1994 року.
     Не викликала заперечень у депутатів передача з балансу Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації у комунальну власність територіальної громади м. Чигирин закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво контрольного центру і встановлення на скважинах нових насосів та додаткового водогону для збільшення пропускної здатності у м. Чигирин».
    Підтримано питання про  призначення Миколи Клімова, переможця конкурсу, на посаду головного лікаря комунального закладу «Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради»та ряд інших питань.
    Проте  декілька проектів рішень обласної ради стосовно питань комунального майна не набрали необхідної кількості голосів.
  Після розгляду  питань в пленарному засіданні сімнадцятої сесії оголошено перерву. Її робота буде продовжена 24 листопада о 10-ій годині.

 

Депутати обласної ради скасували резонансні зміни в порядку перевезення пільговиків, прийняли низку рішень з питань комунального майна і внесли зміни до ряду обласних програм

 

 

               За даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись