Голова районної ради взяв участь у проведенні військово-патріотичного заходу

    Сьогодні,  за ініціативи голови районної ради Миколи Орендарчука,   відбувся військово-патріотичний захід "Від слави козацької, до слави солдатської", під час якого обговорили битву в м. Монастирище (19-21 березня 1653 року) та її значення у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління. 

    В ході даного заходу взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступнк голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник Центру військово-патріотичного виховання "ім. Героїв АТО" Василь Музика, директор Молодецького ССЗО І - ІІІ ступенів Маньківського району П.Карпенко, начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала, начальник відділу культури та туризму РДА Юрій Кудин, завідувач РМК Неля Залозна, районний військовий комісар Євген Лозовий, директор краєзнавчого музею Катерина Бульба, отаман Монастирищенського козацького куреня П.Бондаренко, учасники АТО, волонтери, педагоги-організатори.

    Для всіх присутніх були представлені виставка книг про битву в м. Монастирище 1653 року, книги про війну в Афганістані та на Донбасі, композиція з особистих речей учасників АТО,  відеофільм "1000 років Європи", слайд -шоу "Вони захищають Батьківщину", слайд-шоу акції "Передай частинку тепла солдату", відеофільм про учнівське польове таборування., відеофільм "Де був ти ?" та "Ми пам’ятаємо".

    Соціальний педагог Монастирищенського  професійного ліцею "ПТУ -25" Людмила Павлученко під час проведення даного заходу поділилася своїми практичними доробками. 

   Активну участь в диспуті взяли вчитель історії  опорного закладу "Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 5" Олександр Паламарчук  та педагог-організатор Цибулівської ЗОШ Людмила Мудрак. 

  Працівник районної бібліотеки для дітей та дорослих Галина Тимошенко детально розповіла про битву в м. Монастирище (19-21 березня 1653 року). 

   На завершення військово-патріотичного заходу, голова районної ради Микола Орендарчук звернувся до всіх присутніх й в своєму виступі зазначив, що за рахунок заходів такого напрямку  активізується робота по військово-патріотичному вихованні серед молоді району, на основі формування у них знань основних віх з історії, становлення, збереження та захисту незалежності України, розуміння проблем сьогодення. Подякував за організацію та проведення даного заходу.

                                                                            Виконавчий апарат районної ради 

     

 

Повернутись