Голова районної ради взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських зборах Летичівської ЗОШ

   

  Нещодавно голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських  зборів Летичівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

     Були також присутні голова РДА Олег Недогода, начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала, сільський голова с. Аврамівка Наталія Омельчук, батьки учнів місцевої школи, педагогічний колектив.   

    На порядок денний загальношкільних батьківських  зборів  було винесено одне питання – реорганізація Летичівської ЗОШ І – ІІ ступенів у філію опорної Монастирищенської ЗОШ № 5 І - ІІІ ступенів. 

      Тетяна Степанівна наголосила, що дане рішення було прийняте з метою забезпечення умов для рівного доступу громадян до якісної  освіти та підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти району та ознайомивши усіх присутніх із умовами проведення "Обласного конкурсу на кращий проект опорної школи", зауважила, що однією із умов проведення було створення філій опорної школи, якими обрано Летичівську та Аврамівську ЗОШ І - ІІ ступенів.

     Дане питання зазнало активного обговорення. Всі бажаючі мали змогу висловити свою думку.

    На завершення загальношкільних батьківських зборів  батьки учнів місцевої школи вирішили звернутися до громади с. Летичівки з проханням підтримати їх у вирішенні даного питання та звернутися до Монастирищенської районної ради з проханням про скасування рішення від 11.08.2016 № 9-12/VII «Про створення опорного загальноосвітнього закладу», так як батьки учнів та педагогічний колектив Летичівскої ЗОШ І – ІІ ступенів проти реорганізації їхнього закладу у філію опорного закладу. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись