Голова районної ради взяв участь у серпневій конференції

   28 серпня 2017 року в залі засідань Будинку рад проведено традиційну серпневу конференцію працівників освіти Черкащини. В її роботі участь взяв голова районної ради Микола Орендарчук. 


 Освітян з наступаючим новим навчальним роком, що розпочнеться за декілька днів, привітав голова обласної ради Олександр Вельбівець. Олександр  Іванович зазначив, що депутатський корпус області завжди з увагою ставиться до вирішення проблем освітянської галузі. Підтвердженням цього є реалізація низки діючих профільних програм, прийнятих сесією обласної ради. Завдяки підтримці держави та органів місцевого самоврядування на Черкащині матеріальна база навчальних установ щороку зміцнюється. Триває комп’ютеризація навчального процесу, застосовується новітнє обладнання, впроваджуються інноваційні форми навчання, учні та учителі з віддалених сіл забезпечені підвезенням шкільними автобусами тощо.

Але час ставить нові виклики і нові завдання. Україна стала на шлях реформ. І найважливіше в освіті сьогодні – це не просто запровадження реформи галузі як такої, а головне – здійснення і реалізація системних заходів задля здобуття високого рівня знань підростаючим поколінням. Насамперед, важливим є зміна розуміння самої реформи і її узгодженості із загальними процесами, що відбуваються в країні. Належним чином забезпечити підтримку перетворенням в освіті мають місцеві бюджети.

Олександр Вельбівець на серпневій конференції привітав працівників освіти Черкащини та вручив кращим педагогам Почесні грамоти обласної ради  Олександр Вельбівець висловив подяку всім працівникам за самовіддану працю, побажав мирного неба, міцного здоров’я, незламної віри в краще майбуття та вручив ряду освітян Почесні грамоти обласної ради.

   Також на цьому пленарному засіданні було нагороджено чимало кращих педагогів області почесними відзнаками Черкаської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України. 

За даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись