Голова районної ради взяв участь у виїзному короткотерміновому тематичному семінарі

 

 

  22 травня 2019 року відбувся виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем», який організував Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади ,органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. 
В ході роботи семінару взяли участь виконавчий апарат районної ради, працівники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова районної ради Микола Орендарчук.

Під час семінару було проінформовано про правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні. Методика подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування. Також розглянули питання про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та питання перспектив розвитку ОТГ та їх укрупнення.

Учасники семінару заслухали інформацію про виділення та порядок отримання земельних ділянок учасникам АТО та про виконання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забудови, ремонту доріг та благоустрою населених пунктів.

Учасники семінару одержали вичерпні відповіді на поставлені питання.

 

На данном изображении может находиться: 3 человека, в помещении

                    

                                                             Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись