Голова районної ради взяв участь у виїзному засіданні

Картинки по запросу виїзне засідання міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України   

 10 листопада  голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у виїзному засіданні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, яке відбулося у Золотоніському  районному будинку культури. Метою даного з’їзду було ознайомити голів районних рад та адміністрацій з створенням умов для реалізації програм підтримки регіонів. 

   Під час робочого з’їзду обговорили розвиток пріоритетних  соціальних інфраструктурних проектів у регіонах. Розглянули питання про створення сучасних медичних амбулаторій та Центрів безпеки громадян, створення дитячих будинків сімейного типу. Детального вивчення зазнали питання про якісне адміністрування дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, децентралізація повноважень у цій сфері, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, реалізація  житлових програм в регіонах. 

   Для початку учасники засідання ознайомились із системою охорони здоров’я Золотоніського району. Ще кілька років тому за ініціативи очільника області фахівці із громадської організації «Рух реформ» комплексно її проаналізували. На основі цього, після обговорень, була розроблена програма розвитку галузі.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись