Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії Монастирищенської РДА

    Сьогодні відбулося засідання колегії Монастирищенської районної державної адміністрації, в якому взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук. 

      Розпочав та вів засідання колегії голова райдержадміністрації Олег Недогода. 

     Про підсумки розгляду звернень громадян за 2016 рік доповідав головний спеціаліст - юрисконсульт апарату райдержадміністрації Ольга Поліщук. Начальник сектору Монастирищенського районного сектору управління ДСНС України в Черкаській області інформував з питання про стан техногенної та протипожежної безпеки в районі. 

     У ході засідання було обговорено проекти рішень районної ради "Про щорічний районний конкурс з благоустрою населених пунктів Монастирищенського району "Найкращий населений пункт благоустрою" та Положення про провеження щорічного районного конкурсу з благоустрою населених пунктів Монастирищенського району "Найкращий населений пункт благоустрою"; проект районної Програми забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей житлом у 2017 - 2020 роках; проект Програми підтримки статутної діяльності Монастирищенської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 - 2018 роки.  

    З розглянутих питань, за результатами прийняті відповідні рішення колегії.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись