Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

     Сьогодні, 06 червня 2018 року, голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке розпочав та вів голова РДА Олег Недогода.

      У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

      Згідно порядку денного розглянули  питання  про підсумки  економічного і соціального розвитку району за I квартал 2018 року. Далі перейшли до обговорення  стану виконання бюджету району за I квартал 2018 року  та завдання з його виконання в 2018 році. 

Про  підсумки  проведення весняно – польових робіт 2018 році та розвиток садівництва і овочівництва в районі, та про проект Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Монастирищенському районіна  2018-2020 роки проінформував заступник начальника, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Янчук.

Про проект  комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Герої Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців добровольців на 2018-2022 роки доповів начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги та по роботі з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Богдан Мойсеєнко.

Також перед присутніми виступили начальник Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ Сергій Головченко, який повідомив присутніх про нові ставки зборів, та головний лікар комунального закладу "Центр первинної   медико – санітарної допомоги" Людмила Редванська, яка ознайомила зрезультатами проведення медичної реформи та  зі станом укладання договорів населенням з терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями району.

 

Повернутись