Голова районної ради взяв участь у засіданнях постійних комісій районної ради

 

 Сьогодні постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій та підприємництва  провела своє засідання. В ході роботи постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної районної ради Майя Фариба, спеціаліст сектору регіонального розвитку РДА Ольга Огнєва та депутати районної ради.

   Ознайомившись із порядком денним засідання, члени постійної комісії перейшли до безпосереднього їх розгляду.

    Ольга огнєва ознайомила усіх присутніх із змінами до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального коритсування місцевого значення Монатсирищенського району на 2016 - 2020 роки. 

    Майя Фариба зачитала текст звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агенства автомобільних доріг  України щодо вжиття термінових заходів з ремонту та утримання автомобільних доріг в районі. 

   Детально ознайомившись з даними проектами рішень районної ради, члени постійної комісії одноголосно вирішили підтримати їх та винести на розгляд чергової сесії Монастирищенської районної ради. 

 

 

   Сьогодні також відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності, в якому взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, члени постійної комісії, запрошені.

  На порядок денний було винесено 4 питання, а саме про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік" (доповідав т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олег Кошовий); про оренду приміщень та майна (доповідав начальник відділу районної ради  Оксана Дахно), про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції НАПН України (доповідала бухгалтер Монастирищенського КВПП "Мрія" Любов Горловських) та різне. 

   Обговоривши усі питання порядку денного, усі присутні вирішили винести їх на розгляд президії районної ради.

                                  Виконавчий апарат районної ради

Повернутись