Голова районної ради здійснив робочий візит до КНП "Монастирищенська центральна лікарня"

 

Здоров’я нації – один із важливих показників соціально-економічного розвитку сучасної держави.
Саме щоб знати реальний стан речей голова районної ради Микола Орендарчук здійснив робочий візит до комунального некомерційного підприємства “ Монастирищенська центральна районна лікарня ” Монастирищенської районної ради. Директор КНП «Монастирищенська центральна лікарня» Наталія Мороз проінформувала про стан матеріально-технічної бази даного закладу. Говорили також про функціонування та роботу лікарні, обговорювалися нагальні проблеми.
Голова районної ради Микола Орендарчук зазначив, що буде прикладати максимум зусиль для покращення матеріально-технічного стану лікарні.
Далі відбувся обхід приміщень лікарень, зокрема харчоблоку, терапевтичного та хірургічних відділень. Поспілкувавшись з пацієнтами відділень, голова районної ради був приємно вражений позитивними відгуками про харчування та умови перебування у відділеннях, де чисто та тепло. Пацієнти забезпечені усім необхідним : постільною білизною, гарячою та теплою водою.
Микола Олексійович побаченим залишився задоволений, відмітивши достатній рівень роботи керівництва лікарні та медичного персоналу по створенню належних умов для лікування хворих, хоча багато, що ще необхідно зробити.

 

 

Повернутись