Голова районної ради здійснив робочий візит до навчальних закладів району

Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук спільно з заступником голови райдержадміністрації Русланом Терещуком з робочим візитом відвідали Шабастівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів та Цибулівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів.

 Відвідавши Шабастівську ЗЗСО І – ІІІ ступенів, керівництво району ознайомилися із матеріально-технічною базою закладу та поспілкувалися з директором школи Вікторією Гедзун. Вікторія Вікторівна зазначила, що наприкінці минулої неділі в їхньому навчальному закладі потекли два котли опалення і спільно з місцевим фермером оперативно було усунено дану проблему та котли не потребують заміни.

     Відвідавши  Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, директор навчального закладу Ольга Ковальська  ознайомила із найактуальнішою проблемою даного закладу :   вийшов з ладу насос системи водопостачання. На даний момент в приміщенні навчального закладу  ведуться усі необхідні ремонтні роботи.

      Питання забезпечення теплом навчальних закладів району є одним із найважливіших, тому вирішення даних проблем потребували негайного вирішення та перебувають на контролі влади.

Повернутись