Голова районної ради зустрівся з колективом редакції газети

 
   Сьогодні, 2 грудня, голова районної ради Микола Орендарчук зустрівся з трудовим колективом редакції районної газети «Зоря», засновником якої є Монастирищенська районна рада.
  У ході зустрічі Микола Олексійович поцікавився проблемами колективу, його фінансовим станом, матеріально-технічним забезпеченням та обговорив з журналістами перспективи розвитку газети, вдосконалення редакційної політики, формування позитивного іміджу видання, яке було б цікавим для читачів і доступним для мешканців Монастирищини.
  М.О.Орендарчук  відповів на питання, які хвилювали працівників редакції, і висловив своє бачення щодо майбутнього газети.
  - З повагою ставлюся до думки кожного журналіста і вважаю, що газета має бути майданчиком для обговорення різних суспільно-актуальних тем, які хвилюють громаду Монастирищенського району. Газета має об’єктивно висвітлювати важливі теми і сприяти у вирішенні проблем громадян, показувати баланс думок різних сторін. Вважаю, що колектив газети виконує свої професійні обов’язки належним чином. Зі своєї сторони робитиму усе від мене залежне, щоб допомогти вам вирішити наявні проблемні питання, - сказав Микола Олексійович.
  Під час діалогу також було розглянуто питання правового забезпечення реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади та органами місцевого самоврядування, з якого присутніх інформував головний спеціаліст-юрисконсульт виконавчого апарату районної ради Іван Яненко.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись