Головне управління Пенсійного фонду України у Черкаській області інформує

 

З метою покращення доступності до отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування громадян з особливими потребами Головне управління Пенсійного Фонду України у Черкаській області надає інформацію щодо змін у законодавстві у 2017 році.

1. Зміни в законодавстві у 2017 році.

З 1 січня 2017 року набрали чинності законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Більш детальніше можна ознайомитися ТУТ. 

2. Особливості заповнення відомостей про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску. 

Під час підготовки Звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску (Додаток 4, Таблиця 6) особливу увагу необхідно звертати на заповнення достовірною інформацією. 

Більш детальніше можна ознайомитися ТУТ. 

3. Доплата до мінімального страхового внеску. Використання електронних послуг Пенсійного фонду України через Веб-портал. 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закону) право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку, визначеного цією статтею, та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Більш детальніше можна ознайомитися ТУТ. 

 


 

Повернутись