Готовність навчальних закладів

       13-16 серпня у нашому районі проходив об’їзд навчальних закладів , на рахунок готовності до нового навчального року.  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Орендарчук М. О., заступник голови РДА Терещук Р.М., начальник відділу освіти Ганжала Т.С., заступник голови районної ради Фариба М.М.,керівник апарату райдержадміністрації Темченко Г.В., завідувач КУ «Районний методичний кабінет» Залозна Н.Р., спеціаліст районного управління ДПСС Калінчук Т.В.

         Вивчались питання матеріально-технічного забезпечення; нормативно-правове забезпечення діяльності: науково-методичне та кадрове забезпечення; створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я дітей, а також, готовність закладів до опалювального сезону та відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

         Комісією було відмічено креативний підхід при підготовці навчальних кабінетів для учнів   початкових класів ,згідно вимог НУШ. Головою районної ради надано ряд зауважень та порад, які необхідно усунути до початку навчального року та перебувають на особистому контролі у Миколи Олексійовича.

         На педагогічній конференції буде оголошено результати роботи комісії, відмічено ті заклади, які найбільш відповідально віднеслись до підготовки закладів до прийому маленьких відвідувачів.

                                       Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись