Інформування громадян, які звертаються за послугами до служби зайнятості

   Щоп’ятниці у Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості проходить семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

 Фахівець з профорієнтації Олеся Борець на таких заходах знайомить присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", а також акцентує  увагу на тому, що з 1 січня 2019 року вступив в дію новий  «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», який вніс суттєві зміни у підході роботи.

  Громадяни  також отримали інформацію щодо гарантій держави у сфері зайнятості неповнолітньої молоді; про сприяння в підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійної підготовки, освіти та потреб ринку праці; послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про наявні вакансії в регіоні, а також про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості, та можливості самостійного пошуку роботи.

  Присутні мали змогу ознайомитися з інформаційними куточками філії, порталом Державної служби зайнятості. Бажаючі отримали особисті консультації юрисконсульта з питань працевлаштування.

                                        За даними Монастирищенської районної філії                                                            Черкаського обласного центру зайнятості 

 

 
Повернутись