Інвестори надаватимуть допомогу громаді

    У вівторок, 24 березня, відбулась сходка жителів сіл Лукашівка і Тарасівки в якій взяли участь жителі сіл, заступник голови районної ради Т.Г.Пачесюк, заступник начальника Держкомзему в районі Є.А.Дзірун, начальник Пенсійного фонду в районі Г.Г.Гук, генеральний директор ТОВ "Агроінвест Україна" М.Л.Глевич, директор ТОВ "Лукашівка і К" С.І.Іллюша, керівник юридичного відділу ТОВ "Агроінвест Україна" Д.В.Наталенко, керівники фермерських господарств. Головним питанням, що розглядалось жителями були підсумки соціально - економічного розвитку територіальної громади за 2014 рік та основні напрямки розвитку у 2015 році.

    Перед початком зборів присутні хвилиною мовчання вшанування пам’ять загиблих земляків - монастирищан та воїнів, які загинули на сході України, а також померлих односельчан. Сільський голова Л.С.Журавель проінформуваа присутніх про демографічну ситуації в селах та діяльність територіальної громади за 2014 рік, соціально - економічний розвиток населених пунктів. Зазначила, що бюджет сільської ради у 2014 році виконано на 105%, а витратну частину  на 97%, що дало змогу завершити благоустрій пам’ятної стелли, ремонт адмінприміщення в Тарасівці, встановлення паркану на центральній вулиці Лукашівки, благоустрій біля приміщення ФАПу у Тарасівці, виконати поточний ремонт доріг.  Протягом 20147 року сільською радою також були надані субвенції районному бюджету, відділу освіти РДА,  районній лікарні, райвійськомату, міській раді, а також на пільгові автобусні перевезення, на придбання квартири воїна, загиблого в АТО...

     Чимало проблем територіальній громаді потрібно вирішувати і у 2015 році. Перш за все терміново провести благоустрій вулиць, скверів, кладовищ, розпочати ремонт сільських доріг, продовжити роботи з виготовлення проектної документації з реконструкції водогону, щоб забезпечити жителів якісною питною водою.  В планах на наступний рік - поточний ремонт доріг, встановлення паркану біля кладовища, завершення реконструкції вуличного освітлення, ряд інших робіт для соціального розвитку населених пунктів. 

     В обговоренні доповіді виступили директор НВК В.В.Телюк, генеральний директор ТОВ "Агроінвест Україна" М.Л.Глевич, директор ТОВ "Лукашівка і К" С.І.Іллюша. Головний бухгалтер сільської ради В.В.Щербатюк проінформувала про збір та використання коштів самооподаткування за 2014 рік, начальник Пенсійного фонду в районі Г.Г.Гук повідомив про зміни в чинному законодавстві з 1 квітня Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення",  заступник начальника Держкомзему в районі Є.А.Дзірун  давав відповіді на запитання учасників сходки з питань земельного законодавства. 

     Про основні плани соціально - економічного розвитку району на 2015 рік розповів заступник голови районної ради Т.Г.Пачесюк. Відповів на запитання щодо вирішення питання автобусного сполучення сіл Лукашівки та Тарасівки із райцентром. 

 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись