Керівник секретаріату районної ради взяла участь у семінарі зі сільськими головами

     Сьогодні відбувся семінар  з сільськими головами Монастирищенського району, в якому взяла участь керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай. 

     Розпочав та вів семінар заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук. На порядок денний засідання семінару було винесено  питання про монетизацію житлових субсидій для населення. 

    Перед усіма присутніми виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Орендарчук, який ознайомив із змінами  механізму виплати житлових субсидій з брезня 2019 року. 

 Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Пшонко інформувала, що для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року буде виплачуватися готівкою.  

 Начальник Монастирищенського відділення Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірина Стасюк ознайомила усіх присутніх, що пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок. 

   Керуюча філією Монастирищенського відділення ВАТ "Ощадний банк" Оксана Балла повідомила, що  особам, які не одержують пенсію, – АТ “Ощадбанк” шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ ( для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь – якого відділення банку з паспортом і ідентифікаційним номером).

    Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай від імені голови районної ради та від себе особисто привітала сільського голову с. Шабастівка Тетяну Потурнак з днем народження, побажавши міцного здоров‘я, достатку, сімейного затишку та усіляких гараздів. 

                                                  Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись