Керівники району привітали державних службовців з професійним святом

 

   Враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, Президент України своїм Указом від 4 квітня 2003 року встановив професійне свято – День державної служби, яке відзначається щороку 23 червня. 
  Державний службовець – це нелегка професія, яка потребує самовідданості, бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі. Адже, з одного боку, ці люди володіють широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. 
   З нагоди професійного свята в Будинку рад відбулися урочистості. До державних службовців району з привітаннями звернулися голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районої ради Тарас Пачесюк, голова райкому профспілки працівників державних установ Світлана Семененко.
  Кращих державних службовців за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та подяками райкому профспілки.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись