Керівники району привітали колектив Монастирищенського центру зайнятості

 
 
   Головною метою соціальної політики держави завжди було підвищення добробуту людей. І будь-яка робота з людьми – відповідальна та складна. А робота працівників Державної служби зайнятості - особлива, адже до них звертаються ті, хто втратив роботу і її шукає.
  У цій установі людина отримує принаймні надію на те, що держава не залишить її напризволяще, що тимчасові труднощі з часом вирішаться, і вона матиме змогу знайти роботу, яка їй підходить, та працевлаштуватися.
  Час переконав, що усі працівники Монастирищенського  центру зайнятості – це люди, які вміють працювати не лише з документацією, але є й психологами в душі, адже вони беруть на себе відповідальність за те, щоб заспокоїти і переконати людей у тому, що все буде добре.
   З нагоди двадцятип’ятиріччя з дня створення Державної служби зайнятості голова районної ради М.О.Орендарчук, голова районної державної адміністрації О.Ф.Недогода побували у Монастирищенському районному центрі зайнятості, де привітали колектив службовців та нагородили спільною Грамотою районної ради і районної державної адміністрації за добросовісну працю.
  - Впевнений, - зазначив Микола Олексійович, - що зі всіма завданнями ви успішно справляєтеся, адже в службі зайнятості працюють кваліфіковані фахівці, справжні професіонали, які володіють якостями, необхідними для співробітників соціальної сфери, — чуйністю, доброзичливістю, умінням співпереживати людям, - та побажав їм здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів у роботі в ім’я майбутнього нашої країни.
 
 
Повернутись