До Міжнародного дня інвалідів

 
    Щороку 3-го грудня Україна разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день, перш за все, покликаний нагадати, що серед  людей, які нас оточують, дехто потребує підтримки більше за інших.
    Саме  цим людям, як нікому, потрібна віра в майбутнє, у те, що держава, влада на місцях спроможні захистити своїх громадян.
    Цього дня багато хто чекає заради зустрічі із друзями, тими, хто знаходить силу волі, щоб жити, боротися з недугами та спілкуватися з однодумцями.
    Минулої суботи така зустріч з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулася у залі професійного ліцею. Відкрила захід його організатор, ентузіаст Євдокія Семчук, яка  запросила до слова заступника голови районної державної адміністрації Руслана Терещука. Звертаючись до всіх, він сердечно подякував за мужність, велике терпіння та невичерпний оптимізм. Волонтери, влад та ті, хто опікується турботами і проблемами людей-інвалідів, усіляко сприяють тому, щоб допомагати їм вирішувати соціально-побутові проблеми, оточити увагою і турботою. Заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, спілкуючись з учасниками зібрання, зазначив, що кожного року такі зустрічі збирають людей, які знають ціну життя і попри все завжди залишаються добрими, милосердними. Усіляка допомога, вирішення найнеобхідніших проблем, щире слово, - все це так потрібно їм завжди, а не лишень при зустрічі. Міський голова Олександр Тищенко зауважив, що, на жаль, не завжди має змогу прийти і зустрітися з усіма, але завжди відгукується на побажання, пропозиції, прагне вирішити ті проблеми, які виникають в роботі організації інвалідів.
    Віночок музичних вітань усім присутнім подарували учасники жіночого ансамблю хору ветеранів праці «Надвечір’я».
 
 
    Через кілька днів представники районної та міської влади традиційно зустрілися з дітьми-інвалідами, а вчителі  і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували дітям з обмеженими фізичнимим можливостями святково-розважальне дійство.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
Повернутись