Керівники району вітали дітей з найочікуванішим для них святом

 
 
   В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
   День Святого Миколая на Монастирищині пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.
  18 грудня, напередодні свята, у Монастирищенській спеціалізованій школі-інтернат "Обдарованість" відбулося родинне свято, найшанованішими гостями якого були її вихованці - діти-сироти, напівсироти, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
  З найтеплішими привітаннями до дітей, присутніх на святі, звернулися голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, які зичили школярам рости здоровими і щасливими у мирі та спокої на втіху тим, хто ними опікується, та на славу рідної України, а також побажали дітлахам, щоб омріяна казка, яка напередодні свята є у душі кожного з них, стала реальністю.
    Керівники району подарували усім дітям новорічні подарунки.
  Свої юні таланти та багатство емоцій вихованці школи-інтернат продемонстрували у театралізованій виставі «Святий Миколай іде вже до нас».
   Цього ж дня Микола Олексійович й Олег Федорович відвідали дитяче відділення районної лікарні, де привітали 17 дітей, які знаходяться на лікуванні, та колектив відділення зі святом, побажавши маленьким пацієнтам швидкого одужання, здійснення мрій та гарного настрою на всі новорічні свята, а казкові персонажі Дід Мороз та Снігуронька подарували малечі і колективу дитячого відділення гостинці. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись