Клуб кіокушинкай карате відзначив свій ювілей

 
 
   26 січня у спортивній залі Цибулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи з нагоди відзначення п’ятої річниці з дня заснування спортивного клубу "Ояма." Президентом клубу є Олександр Вдовиченко, заслужений тренер України з кіокушинкай карате, який виховав більше двох десятків чемпіонів України, стільки ж призерів, які здобули свої перемоги в єдиноборствах у містах Київ, Черкаси, Одеса, Миколаїв, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Умань, Тетієв, Сквира.
   Голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода привітали «оямівців» та вручили їм грамоти і подарунки.
   За особистий внесок у реалізацію державної політики у галузі розвитку фізичної культури і спорту в районі, популяризацію здорового способу життя серед населення Монастирищини та 5-річчя від дня заснування клубу "Ояма" нагороджено Олександра Вдовиченка, президента клубу, заслуженого тренера України з кіокушинкай карате. За активну участь у спортивному житті Монастирищини та з нагоди відзначення 5-ї річниці «ОЯМА» грамотами районної ради і районної державної адміністрації нагороджені члени клубу Візнюк Дмитро, Вдовиченко Анастасія, Михайлова Марина, Дубіцький Богдан, Сивак Іван, Пиндар Андрій, Пиндар Анастасія, Фарига Ярослав, Паламарчук Дмитро, Криворучко Даніїл, Крук Олексій, Круглий Роман, Майковський Глєб, Яненко Нікіта.
   Теплими словами та подарунками вітали "оямівців" селищний голова Юрій Калашник, перший засновник карате в районі, майстер спорту Володимир Фещенко, директор школи Ольга Ковальська та батьки. Вихованці клубу щиро дякували за навчання, здобутки і перемоги своєму тренеру, а за сприяння у розвитку спортивного клубу - районній владі, директору школи та перевізникам.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись