Клуб Вектор

Починаючи з 2020 року у Монастирищенській районній філії Черкаського ОЦЗ продовжує працювати клуб для безробітної молоді «Вектор». Клуб створено з метою сприяння особистому зростанню молодої людини, розвитку її психологічних якостей, необхідних для досягнення успіху у наш час.

Під час першого у 2020 році засідання клубу молоді учасники активно обговорювали проблеми, з якими стикаються молоді спеціалісти при пошуку першого робочого місця, а також висловлювали свої очікування від роботи в клубі, обговорили правила роботи та позитивно налаштувалися на виконання завдань в клубі.

Важливою для фахівців центру зайнятості була взаємодія та створення сприятливого клімату, тому спершу було проведено захопливу форму знайомства, суть якої полягала у знаходженні учасників із спільними інтересами, що відразу ж об’єднало учасників і зробило їх ближчими одне до одного.

Також учасники спробували розібратися з причинами безробіття та виконали ряд вправ спрямованих на активізацію своїх внутрішніх можливостей та ресурсів, які потрібно задіяти під час пошуку роботи та досягненні поставлених цілей.

Всі присутні мали змогу висловитися, поділитися попереднім досвідом, та висловили бажання зустрітися на наступному засіданні.

Фахівці Монастирищенської районної філії Черкаськогообласного центру зайнятості переконані, що робота клубу сприятиме розвитку професійних якостей безробітної молоді.

 

Повернутись