Відбулася колегія райдержадміністрації. Проведено семінар-нараду з головами та секретарями сільських рад

 
 
 
 
 
 Сьогодні, 27 листопада, проведено засідання колегії Монастирищенської районної державної адміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Олег Недогода.  У засіданні колегії взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.
   Начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла доповідав про стан харчування в закладах освіти району. Про стан виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних  груп населення доповів завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Шудра. Також члени колегії та запрошені заслухали інформацію завідувача сектору у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Олександра Каплуна про заходи щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми на території району. Стосовно проекту районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, з якого доповідала заступник головного лікаря центральної районної лікарні Наталія Мороз, варто зазначити, що засідання колегії райдержадміністрації прийняло рішення про подання схваленого проекту вищевказаної програми на розгляд сесії районної ради для затвердження.
 
 
   Цього ж дня у залі засідань районної ради було проведено нараду з новообраними головами та секретарями територіальних громад району, участь у якій взяли голова районної ради Микола Орендарчук і голова районної державної адміністрації Олег Недогода.
  На нараді розглянули низку важливих питань. Зокрема про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами місцевих рад доповів начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Олександр Полонський. Про дотримання бюджетного законодавства та виконання бюджету за 2015 рік присутніх проінформував Олег Кошовий – в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації. Завідувач юридичного сектору РДА Ольга Поліщук звернула увагу на веденні діловодства виконавчими комітетами місцевих рад, а Оксана Шевчук – завідувач архівного сектору райдержадміністрації – на організації роботи та паспортизації архівних підрозділів виконавчих комітетів рад району.
  Голова районної ради Микола Орендарчук акцентував увагу на взаємодії органів місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку, закликав до активної співпраці та звернув увагу сільських голів на забезпеченні сімей воїнів АТО дровами.   
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись