Контакт-центру БПД 3 роки

    

 

      «Телефонному консультуванню БПД – три роки! 0 800 213 103 – саме за цим єдиним безкоштовним номером системи безоплатної правової допомоги люди з будь-якого куточка України можуть в телефонному режимі отримати юридичні консультації.

       Контактний центр системи БПД має два стаціонарні офіси у Чернівцях та Сумах. Зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, клієнти спочатку потрапляють до операторів офісу у Чернівцях. Якщо людина потребує юридичних консультацій чи роз’яснень, її з’єднують з фахівцями сумського відділення. Наші клієнти їх не бачать, лише чують. Але від їхніх консультацій та роз’яснень може залежати вирішення роками наболілого правового питання, вчасне звернення до потрібних установ чи організацій або знання алгоритму дій, що допоможуть у тій чи іншій життєвій ситуації.

      За ці роки контактний центр як один із сервісів системи безоплатної правової допомоги повністю виправдав свою необхідність. Якість, оперативність, комунікабельність – три основні принципи, якими послуговуються юристи контактного центру у своїй роботі.

      За три роки роботи до контактного центру надійшло 232 727 (станом на 10 липня 2020 року) дзвінків. У середньому щодня кожен оператор відповідає на 53 дзвінки. На кожну телефонну консультацію фахівці витрачають у середньому 5 хвилин 29 секунд. Спектр питань є доволі широким, а ТОП-5 становлять цивільні, адміністративні, трудові, кримінальні та сімейні.

      Тож пам’ятайте: правова допомога поруч, а здавалося б складна й безвихідна ситуація може вирішитися після слів незнайомого голосу у слухавці: «Вітаю! Ви зателефонували до контактного центру системи безоплатної правової допомоги. Чим я можу вам допомогти?», а також, для жителів міста Монастирище звернувшись до Монастирищенського бюро правової допомоги Уманського МЦ з надання БВПД за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна 130-Б.

 

      Детальніше читайте за посиланням   https://www.legalaid.gov.ua/novyny/telefonnomu-konsultuvannyu-bpd-try-roky/».

--
З повагою, відділ «Монастирищенське бюро правової допомоги»
Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
Повернутись