КВЕСТ для учнів 9-10 класів

Сьогодні на центральній площі міста Монастирище відбувся профорієнтаційний КВЕСТ для учнів 9-10 класів нашого району. Організаторами даного заходу була Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості.  КВЕСТ відбувся за участю працівників Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, Монастирищенської державної пожежно-рятувальної частини 22, Монастирищенської районної організації  Товариства Червоного Хреста України, центральної районної бібліотеки для дітей та дорослих, Монастирищенського районного будинку культури  та викладачів державного навчального закладу «Монастирищенський професійний ліцей».

     Метою даного заходу стало ознайомлення учнівської молоді з попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці,  змістом різних видів трудової діяльності, актуальними професіями, за якими вони зможуть знайти роботу в рідному місті, розширення уявлень про світ професій,  розвиток пізнавальних процесів, образне мислення, виховання пошани до праці, формування навичок  роботи в команді. У програмі заходу були розважальні та пізнавальні ігри, інтерактивні вправи.

  Перед початком проведення квесту до всіх учасників заходу звернувся голова районної ради Микола Орендарчук. Микола Олексійович зазначив, що проведення даного заходу дійсно є актуальним для молоді, адже це дає можливість ознайомитися із основними правилами правильного вибору професій  і  побажав командам даного заходу активності, кмітливості, рішучості та перемоги.

   Приємно відмітити досить високий рівень обізнаності учасників кожної команди щодо представлених професій. Діти швидко орієнтувалися в секторах, знаходили відповіді на поставлені завдання. Під час КВЕСТУ учні показали вміння працювати  в команді та  самостійно приймали  обдумані, раціональні і  швидкі рішення. 

Повернутись