Летичівський ЗЗСО взяв участь у районній виставці

 

 20 березня 2019 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна виставка «Інноваційний пошук освітян Монастирищини-2019». Летичівський ЗЗСО також став учасником цієї виставки, яку презентувала вчитель математики Коваленко Ю.С.
   Директором закладу Баллою Д.С. була розроблена робота «Перспективний досвід управлінської діяльності керівника закладу загальної середньої освіти», у якій теоретично обґрунтовані формування перспективного досвіду управлінської діяльності керівника на прикладі досвіду роботи Летичівського ЗЗСО І-ІІ ступенів та розроблено методичні поради щодо його використання. Також були представленні чотири цифрових ресурси: «Стислий електронний курс англійської мови» розроблений для навчально – тренувальних цілей, з метою вдосконалення знань з англійської мови у 1-9 класах - вчитель Пасечніченко В.І.; «Табличне множення та ділення», що складений до нового Державного стандарту початкової освіти до уроків з математики 2 класу – вчитель Уманець О.І.; «Рослини – живі організми», серія містить презентації з даної теми та розроблені на основі Державного стандарту початкової загальної освіти – вчитель Побережна О.С.; «Я досліджую світ. Зима», в основу посібника покладено Модельну навчальну програму, розроблену учасниками проекту «Нова українська школа» - вчитель Дзюбенко Я.А.
   Участь у виставці «Інноваційний пошук освітян Монастирищини» дає змогу розвитку професіоналізму педагогічних працівників та впровадження новітніх технологій у педагогічну практику.

                            За даними Летичівського ЗЗСО І - ІІ ступенів 

Повернутись